درباره ماحرفه ای و ورزیده در نصب و راه اندازی شبکه های رایانه ای، Voip، فکس دیجیتال، ایمیل سرور، مجازی سازی و نماینده انحصاری سیستم بی نظیر i Backup ؛ ما رده کاری شما را ارتقا می دهیم.
مقایسه کنید 88822948


شرکت یونا شبکه با بومی سازی نرم افزارهای حرفه ای اروپایی و آمریکایی توانایی ارتقا سیستم کاری شما را دارا می باشد.

پشتیبانی شبکه بیش از آنچه که تا کنون تصور کرده اید، سرویس های حرفه ای، بیش از آنچه که تا کنون شنیده اید، بی نظیرترین و جدیدترین خدمات IT همچون i Backup .

چرا i Backup بی نظیرترین سیستم بکاپ گیری است؟

سیستم i Backup (آی بکاپ) یک نرم افزار تخصصی است که با همکاری یک شرکت اروپایی مناسب با نیاز تمامی صاحبان دیتا تهیه شده، و مجوز انحصاری بهره برداری از آن در ایران به نام شرکت یونا شبکه هوشمند ثبت شده است.

این سیستم روی لایه سخت افزاری سرور، کامپیوتر، تبلت یا موبایل عمل کرده و از اطلاعات بکاپ میگیرد و در یک یا چند نقطه آن را ذخیره می‌کند. این بکاپ بسته به اهمیت اطلاعات به صورت روزانه، ساعتی و یا دقیقه ای می‌تواند اجرا شود.
در صورتیکه دستگاه‌های سخت افزاری با مشکل خرابی مواجه شوند و یا اطلاعات آنها از دست برود، به کمک بکاپ گرفته شده توسط سیستم i Backup، تمام اطلاعات به سادگی در مدت 10 دقیقه بازگردانده می‌شوند.
چرا از i Backup استفاده کنیم؟
یک مقایسه ساده انجام دهیم، ابتدا فرض کنید یک هارد حسابداری داریم که از راه دیگری برای بکاپ گیری از اطلاعات آن استفاده کرده‌ایم. در صورتی که هارد دچار مشکل شود چه مراحلی در پیش داریم؟
1.    جایگزینی قطعه خراب
2.    نصب سیستم عامل روی هارد جدید (نیاز به کسی که توانایی انجام این کار را داشته باشد.)
3.    تماس با شرکت نرم افزار حسابداری جهت نصب مجدد برنامه حساب داری (قرار گرفتن در نوبت شرکت مربوطه برای چند روز)
4.    نصب تمامی نرم افزارهای مربوطه مانند آفیس، و یا برنامه های پیش نیاز حسابداری مانند SQL (معمولا در شرکت ها کامپیوترها شبکه‌ای هستند و نیازمند متخصص مربوطه می باشند)
5.    کار کردن به مدت حداقل 1 هفته به صورت حجره ای تا زمانی که سیستم راه اندازی شود.
6.    بازگرداندن اطلاعات پس از راه اندازی سیستم اگر در جایی ذخیره شده باشند، در جایی غیر از هارد معیوب ذخیره شده باشد، درست و کامل ذخیره شده باشند.
7.    وارد کردن اطلاعاتی که در چند روز از دست رفته، به صورت دستی انجام شده است.
و با انجام تمامی این مراحل باز هم ممکن است شما اطلاعاتی را از دست بدهید!!

 

حال بیایید از سیستم i Backup استفاده کنیم و فرض کنیم هارد حسابداری خراب می شود. حال چه مراحلی داریم؟
1.    جایگزینی قطعه خراب
2.    بازگرداندن تمام اطلاعات در عرض 10 دقیقه؛ به عبارت دیگر بکاپ موجود، ویندوز، نرم افزارهایی که نصب بوده اند، نرم افزار حسابداری و تمام اطلاعاتی که در هارد خراب شده وجود داشتند به یکباره باز می‌گرداند، به همین سادگی!
و مهمتر از همه، نیازی به هیچ متخصص نرم افزاری وجود ندارد، کاربر کامپیوتر و یا حسابدار مربوطه با چند کلیک ساده کامپیوتر خود را باز می یابد.

                                           
 

با استفاده از i Backup:
•    زمان از دست نمی دهید.
•    متوقف نمی شوید.
•    کارهای تکراری انجام نمی‌دهید.
•    دچار سرقت اطلاهات نمی‌شوید.
•    هزینه های اضافی پرداخت نمی‌کنید.
•    و هرگز نگران از بین رفتن دیتا نخواهید بود.
 
مزیت‌های سیستم i Backup
1.    امنیت بالا: رمز نگاری بر اساس جدیدترین متدها با سرعت و اطمینان بالا. غیر قابل شکست با قابلیت مدیریت آسان.
2.    پایداری فوق العاده: طراحی بر اساس سیستم عامل مستحکم Unix با عملکرد فوق العاده و بدون هیچگونه هنگی و تداخل.
3.    ضد ویروس: غیر قابل نفوذ و تغییر توسط نرم افزارهای مخرب
4.    قیمت مناسب و کیفیت بالا: کاهش قیمت بدون کاهش کیفیت، نتیجه تلاش بی وقفه و بومی سازی نرم افزارهای روز دنیا. پلن‌های مختلف برای تمامی شرکت‌های کوچک و بزرگ.
5.     سریع: سخت افزارهای برگزیده، نرم افزارهای حرفه‌ای و تنظیمات دقیق؛ سریع و بدون خطا.
سیستم i Backup مناسب چه کسانی است؟
در صورتی که شما صاحب شغل و یا شرکتی هستید که اطلاعات موجود در آن برای شما مهم است. مثلا حسابدار هستید و روزانه حجم انبوهی از محاسبات را ذخیره می‌کنید، فروشگاه دارید و تمام محصولات را توسط بارکد نگهداری کرده و به فروش می‌رسانید، ارائه دهنده خدمت هستید و اطلاعات مشتریان را ثبت می‌کنید، نرم افزارهای مختلف با حجم زیادی از کارکرد دارید و یا به هر نوعی دیتا تولید می‌کنید، به سیستم مطمئنی برای تهیه نسخه‌ای پشتیبان از اطلاعات خود نیاز خواهید داشت.

 


جهت ارائه اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.